10 груд. 2012

Історичними стежками рідного міста

Екскурсія до музею СШ № 27
3 лист. 2012

" Школа майбутнього першокласника "

перший урок- знань
7 вер. 2012

Відкриття шкільної СПАРТАКІАДИ!

Спорт, як один із засобів здорового способу життя людини; розвиток фізичних якостей, формування стійких інтересів до фізичної культури
27 черв. 2012

28 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

28 червня вся країна відзначає 16 річницю з дня прийняття Конституції України. В дитячому таборі з денним перебуванням "Веселі бджолята" на базі НВК№24 було проведено такі заходи: конкурс малюнків на асфальті "Я, моя сім'я, моя Батьківщина"; конкурс віршів та пісень про Україну "Моя Україна, моя Батьківщина"; конкурс на кращого знавця прав та обов'язків; урочиста тематична лінійка.
27 лют. 2012

ДЕНЬ НАУКИ

Традиційно у лютому в НВК №24 проводиться День науки, в якому приймають участь усі учні школи.
13 лют. 2012

МИ - ЗА БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ!

7 лютого в Україні відзначається День безпечного Інтернету, організаторами якого є Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті, яка створена компанією «Майкрософт Україна». В цей день проводиться ряд комплексних соціальних програм, покликаних привернути увагу суспільства до загроз, що несе невміння правильно користуватися мережею Інтернет.