Пам'ятка щодо дистанційного навчання

щодо організації освітнього процесу

із застосуванням дистанційних технологій

Для учнів:

- Наряду з традиційними формами навчання вдосконалювати використання сервісу Google Class (повторення матеріалу, перевірочні роботи, виконання домашніх завдань тощо).

- З метою інформаційного спілкування активізувати роботу класних чатів в обраних месенджерах.

- Дотримуватися принципів академічної доброчесності під час навчання.

Для батьків:

-  Ознайомитися з графіками консультацій та розкладом занять під час змішаного або дистанційного навчання на сайті закладу та/або в класних чатах в обраних месенджерах.

- Мотивувати та заохочувати дітей до освітнього процесу під час змішаного або дистанційного навчання.

-  Співпрацювати з класними керівниками та вчителями-предметниками з метою максимальної поінформованості щодо успішності та рівня навчальних досягнень їх дітей.

- Проводити бесіди щодо правильної роботи дитини за комп’ютером, правил безпеки в мережі Інтернет.