Правила прийому до закладу

Комунальний заклад «Ліцей №24» Кам'янської міської ради запрошує учнів на навчання до нашого закладу!

З 11 листопада у Ліцеї №24 розпочався набір до 1-х класів!

Якщо ви хочете отримати знання, позбавитись страху перед вивченням різних предметів, навчатись розуміти суть, а не запам’ятовувати, зрозуміти, що можна отримувати задоволення від розуміння і навчання, подивитись по іншому на оточуючий світ, знайти нових друзів, то ми чекаємо на вас!

• Ми не будемо вас вчити — ми допоможемо вам зрозуміти.

• Ми не будемо просити вас запам’ятовувати — якщо ви зрозумієте, то не зможете забути.

• Ви не будете вчити математику чи фізику — це математика та фізика буде вчити вас.

• Ми допомагаємо вам побачити де ви допускаєте помилки, щоб їх виправити і не повторювати.

• Ми не принизимо вашу гідність, не образимо і не будемо вимагати від вас зробити те, чого не пояснили.

• Ми допоможемо вам знайти в собі сили повірити в те, що ви здібні на більше.

• Ми не обіцяємо що буде легко, але запевняємо — ви зможете, якщо захочете і будете наполегливими.

Ми чекаємо на вас, шановні учні! Досвідчений і дружній колектив закладу зробить все можливе і допоможе вам.

Раді будемо бачити Вас у нашому навчальному закладі!