Запрошуємо на навчання

Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний начальний заклад» № 24 міста Дніпродзержинська» запрошує учнів на навчання до нашого закладу.

В 2014 році НВК № 24 отримав математичний профіль. І якщо ви хочете покращити свої знання з математики, позбавитись страху перед вивченням вказаної дисципліни, навчатись розуміти суть, а не запам’ятовувати, зрозуміти, що можна отримувати задоволення від розуміння і навчання, подивитись по іншому на оточуючий світ, знайти нових друзів, то ми чекаємо на вас!

• Ми не будемо вас вчити — ми допоможемо вам зрозуміти.
  • Ми не будемо просити вас запам’ятовувати — якщо ви зрозумієте, то не зможете забути.
  • Ви не будете вчити математику чи фізику — це математика та фізика буде вчити вас.
  • Ми допомагаємо вам побачити де ви допускаєте помилки, щоб їх виправити і не повторювати.
  • Ми не принизимо вашу гідність, не образимо і не будемо вимагати від вас зробити те, чого не пояснили.
  • Ми допоможемо вам знайти в собі сили повірити в те, що ви здібні на більше.
  • Ми не обіцяємо що буде легко, але запевняємо — ви зможете, якщо захочете і будете наполегливими.

Ми чекаємо на вас, шановні учні! Досвідчений і дружній колектив закладу зробить все можливе і допоможе вам.

Раді будемо бачити вас у нашому навчальному закладі!