Умови (порядок) зарахування

Прогнозована кількість набору до перших класів у 2022-2023 н.р.:

два перших класи по 30 учнів.

Батьки можуть подати заяву про зарахування дитини в любий зручний час з понеділка по п'ятницю з 8.00 по 17.00 (при собі мати копію свідоцтва про народження дитини, на 1 червня подати оригінал медичної довідки за формою 086-1/о та документ, підтверджуючий місце проживання дитини чи одного з її батьків).

Наказ МОН № 367 від 16.04.2018 року

Відповідно до статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту" зарахування дітей до першого класу початкової школи здійснюється на безконкурсній основі.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання. В школі існує можливість для індивідуального навчання учнів (згідно висновку ЛКК).

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

• - заява на ім’я директора школи;

• - копія свідоцтва про народження дитинио підтверджують місце проживання дитини на території обслуговування закладу освіти;

• - медична картка встановленого зразка.

Дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

Зарахування учнів 2 - 11 класів до загальноосвітнього навчального закладу проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту.

Години прийому батьків адміністрацією з питань навчання в Ліцеї №24:

директор - середа (14.00-17.00)

ЗДНВР - вівторок (14.00-17.00)