Девіз закладу: "Навчай і виховуй, спираючись на природу учнів".
  Кредо: "Створення духу творчості, партнерства, взаємодопомоги та   демократизму, оновлення діяльності на основі освоєння новітніх технологій, спрямованих на розвиток дитини".

Головна мета діяльності закладу: задоволення потреб громадян, суспільства і держави в освіті на рівні державного стандарту; навчання, виховання та розвиток здібних, обдарованих і талановитих дітей, формування в учнів умінь і навичок науково-дослідницької роботи.

Науково - методичний проект області

«Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства»

Науково - методичний проект міста

«Забезпечення індивідуальної освітньої траєкторії особистості в умовах розбудови громадянського суспільства»