Відкриття шкільної СПАРТАКІАДИ!

7 вер. 2012
Спорт, як один із засобів здорового способу життя людини; розвиток фізичних якостей, формування стійких інтересів до фізичної культури

7 вересня 2012р. урочисто відбулось відкриття традиційної шкільної Спартакіади!Нас не злякала погана погода,урочисте відкриття відбулося спортивному залі навчально-виховного комплексу.Всі класи від 1 по 10 класів вишукувались на лінійці.Голова змагань, вчитель фізкультури Кайдаш В.О., доповідає директору школи Котенко Т.Г., про готовність до проведення спортивних змагань. Честь винести олімпійський прапор була нада учням 9 класу - Гужві К., Макаренко Д.,Донських Н.,Нефьодовій А.. Урочисто звучать звуки державного гімну. Свято розпочинається вітанням  директора, який нагадав школярам про видатних випускників школи, які  досягли спортивних вершин: Котік Владислав - майстер спорту України з кікбоксингу,Воробйов Олександр -бронзовий призер олімпійських змагань з гімнастики,Удовицький Олексій - майстер спорту з кіокушин карате.

Чудовим подарунком рідній школі став «Майстер – клас» її випускника, відомого тренера з кіокушин карате - професіонала, людини, безмежно відданої спорту і справі виховання підростаючого покоління - Удовицького О.М., який передав ази спорту   сотням    юних спортсменів – своїм вихованцям , учням НВК № 24, примноживши цим  її  спортивну славу. У той день на спортивному  майданчику школи  об’єдналися  декілька поколінь вихованців школи – від відомого тренера, до самих наймолодших  спортсменів цієї школи, які  вперше заявили про себе на шкільній спартакіаді.   Та кожен із учасників цього свята спорту  виніс для себе:  навіть найменшої перемоги не досягти без напруженої, щоденної праці на біговій доріжці,  чи у спортивному залі, шлях до перемоги не завжди легкий і короткий.  Головне – не втратити тих задатків, якими нагородила тебе природа, розвинути їх. Добре, коли у потрібний час і у потрібному місці біля тебе з’явиться людина – небайдужа до становлення тебе як особистості, допоможе зробити правильний вибір – вибір здорового способу життя.