Букварик !

НВК № 24 радо вітало щебетливе поповнення - учнів 1-А та 1-Б класів
2 вер. 2013

Урочисте вручення свідоцтв

12 червня 2013 року відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову середня освіту учням 9 класу. Директор НВК №24 Котенко Тетяна Григорівна щиро привітала випускників та побажала їм успіхів у подальшому навчанні.
17 трав. 2013

«Садок вишневий коло школи»

Колетив учнів та вчителів НВК № 24 одним з перших відгукнувся на звернення Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти посадити вишню біля рідної школи. Акцію «Садок вишневий коло школи» проведено з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка. Організаторами доброї справи стали вчитель української мови і літератури та біології при підтримці директора закладу
27 бер. 2013

Тиждень світової літератури в закладі

Позакласна робота із світової літератури є важливою складовою навчально-виховного процесу, адже має на меті залучення школярів до скарбниці світової літератури, є засобом формування в учнів інтересу до предмета, розширення і поглиблення знань. Одним із найбільш популярних аспектів позакласної роботи є предметний тиждень. З 18 по 22 березня в школі проходив тиждень світової літератури. Протягом п’яти днів учні демонстрували творчі здібності, ерудицію, акторську майстерність, приймали участь у різних конкурсах. Під час проведення заходів учні дізнались багато цікавого про життя і творчість письменників, збагатилися знаннями про кращі твори світової літератури .
18 бер. 2013

ДЕНЬ НАУКИ

6 листопада в НВК №24 вже традиційно третій рік поспіль, проводився День науки, продовж якого класи змагалися в крнкурсі "Інтелектуальній марафон".

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

Відповідно до Указу Президента України № 42/99 від 21.01.1999 р. український народ 22 січня щороку святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремо Східної і Західної України, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

НОВИЙ РІК

Новий рік - найулюбленіше свято дітей і дорослих. Це свято мрій, надій на краще, свято оновлення та здійснення бажань.

СВЯТО МИКОЛАЯ

День святого Миколая (також Свято святого Миколая, у народі — День Миколи, Зимовий Миколай) — це день святкування та вшанування пам'яті Святого Миколая у католиків та православних.