Тиждень світової літератури в закладі

27 бер. 2013
Позакласна робота із світової літератури є важливою складовою навчально-виховного процесу, адже має на меті залучення школярів до скарбниці світової літератури, є засобом формування в учнів інтересу до предмета, розширення і поглиблення знань. Одним із найбільш популярних аспектів позакласної роботи є предметний тиждень. З 18 по 22 березня в школі проходив тиждень світової літератури. Протягом п’яти днів учні демонстрували творчі здібності, ерудицію, акторську майстерність, приймали участь у різних конкурсах. Під час проведення заходів учні дізнались багато цікавого про життя і творчість письменників, збагатилися знаннями про кращі твори світової літератури .

Усім! Усім! Усім!

Виставка малюнків «Сторінками улюблених книжок» (5-6 класи)

Інтелектуальна гра «Найрозумніший» (7 клас)

Середа
Підсумковий урок за романом Д.Дефо «Життя та надзвичайні пригоди Робінзона Крузо»

Гімн Людині (6 клас)
Конкурс літературних газет (8-10 класи)

Мюзікл «Ця дивовижна Франція»
П’ ятниця
Бал казкових  героїв (3-5 класи)

Літературне шоу «Старі казки про головне…»
Урочиста лінійка. (підведення підсумків, нагородження переможців)

Вже в понеділок учнів та вчителів на порозі школи зустрічали  казкові герої з ріних країн Європи. В цей же день була організована виставка малюнків до творів зарубіжних письменників, в якій учні проявили себе справжніми художниками.  Слід відмітити малюнки: Забальского Г.(5 кл.),Бацка В.(5 кл.),Шипунової М.(6 кл.)

Дуже цікаво у вівторок  пройшла  інтелектуальна гра серед учнів 7 класу  «Знавці світової літератури»  В цій  грі учні показали гарні знання та зацікавленість предметом. «Найрозумнішим» учнем став Воскобійник І.

В середу учні 6 класу «перетворювали» острів Смутку на острів Надії.І зробили висновок,що за допомогою наполеглевої  праці людина може подолати будь-які труднощі.Так ,як це зробив Робінзон.

У четвер пройшов конкурс    літературних газет.  Найкращу газету створили учні 8 класу, а перемогу у  захисті проектів отримали Канюк Г. та Амурова Г. ,які презентували творчість У.Шекспіра.Продовжився  тиждень мюзиклом «Ця дивовижна Франція»,в якому талановиті учні 9 класу відтворили дух цієї країни,розповіли про символи держави,познайомили з героями французьких романтиків.

У п’ятницю глядачам пощастило побувати на  балу літературних героїв, де учасники продемонстрували костюми  своїх  улюблених казкових персонажів. Найкращими визнано учнів 5 класу .

А учні 8-9 класів показали себе в ролі  і режисерів, і акторів,і співаків,і танцюристів, і стилістів .І  нагадали,що головне в нашому житті-це справжні та щирі стосунки

Тиждень закінчився урочистою лінйкою, на якій були підведені підсумки спільної творчої роботи та відбулося нагородження. Переможці та активні учасники тижня отримали грамоти і солодкі подарунки. Так тримати!