19 грудня - СВЯТО МИКОЛАЯ

19 лют. 2013
День святого Миколая (також Свято святого Миколая, у народі — День Миколи, Зимовий Миколай) — це день святкування та вшанування пам'яті Святого Миколая у католиків та православних.

В Україні, за традицією, в цей день батьки вночі кладуть дітям подарунки під подушки, зберігаючи у таємниці свою причетність до подарунків, для того, щоб діти вірили у чудо, звершуване святим Миколаєм і вчилися милосердя в святого.

В нашу школу 19 грудня теж завітав Святий Миколай. Традиційно в цей день проходить ранок для учнів 1-4 класів. В цьому році режисером був класовод 3-а класу Пащенко І.О.,а артистами – її учні. І артисти,і глядачі насолоджувались чудовою виставою. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.