Чорнобильська трагедія нашого народу

24 квіт. 2016
20.04.2016 року напередодні 30-тої річниці трагічних подій в актовій залі відбулася зустріч учнів 7-х класів з учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

20.04.2016 року напередодні 30-тої річниці трагічних подій в актовій залі  відбулася зустріч учнів 7-х класів з учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Перед семикласниками виступив голова міської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Микола Нещерет. У своєму виступі він розповів про ту відповідальну, важку й небезпечну роботу, яку виконували мешканці нашого міста. У  ліквідації наслідків аварії взяли участь дві з половиною тисячі дніпродзержинців – це десять відсотків від обласної кількості ліквідаторів. Зараз у місті мешкає 1713 чорнобильців. Учасники зустрічі мали можливість переглянути унікальні фотознімки та кадри кінохроніки з місця ядерної трагедії, яку було визнано наймасштабнішою в історії атомної енергетики. Семикласники щиро подякували гостям. Захід закінчився невеликим концертом та фото напам’ять.

Фотодайджест