Тренінг «Впровадження елементів критичного мислення на різних етапах уроку»

12 січ. 2019
09.01.2019 в нашому закладі було проведено тренінг «Впровадження елементів критичного мислення на різних етапах уроку», під час якого викладачі під керівництвом заступника директора з НВР Ісак Т.В. відчули себе на місці учнів.

Мета сучасної освіти полягає не в наданні учням інформації, а в тому, щоб розвивати в них критичний спосіб мислення. Освіта орієнтована на майбутнє, яке не може бути наперед визначеним.  Отже, першочерговим завданням школи є розвиток такого типу мислення, який надасть  змогу адекватно оцінювати нові обставини та формувати стратегію подолання проблем, які виникатимуть, пристосування до нових, часом не передбачуваних політичних, економічних або інших обставин. Таким чином, розвиток критичного мислення – найактуальніше за умов  інтенсивних соціальних змін завдання вчителя. Тільки за умови гідного виконання цього завдання ми зможемо просуватись у напрямі демократії відповідно до вимог світового інформаційного суспільства. Саме відповідаючи на вимоги часу, вчителі нашого закладу прагнуть опанувати новітніми технологіями навчання і постійно вчаться самі. Так, 09.01.2019 в нашому закладі було проведено тренінг «Впровадження елементів критичного мислення  на різних етапах уроку», під час якого викладачі під керівництвом заступника директора з НВР Ісак Т.В. відчули себе на місці учнів, коли вчилися ставити «правильні» питання за технологією американського психолога Бенджаміна Блума, кидали «Свіжий погляд» на давно відомі казки та розрізняли «Факти та інтерпретації».