Урочисте вручення свідоцтв

2 вер. 2013

12 червня 2013 року відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9 класу. Директор НВК №24 Котенко Тетяна Григорівна щиро привітала випускників та побажала їм успіхів у подальшому навчанні. Вчителів, батьків та гостей свята чекала концертна програма у виконанні учнів 9 класу. Найбільш зворушливим було привітання випускників їхніми маленькими братиками та сестричками, які ідуть в цьому році до 1 класу.

Свято закінчилося, а всіх дітей чекає новий навчальний рік, нові події, нові враження. Випускникам хочеться побажати знайти нових друзів, а учням, які залишилися в школі здобути знання, необхідні для складання ЗНО та вступу до ВНЗ.