11 лист. 2017

Традиційно 9 листопада в НВК № 24 провели святкові заходи з нагоди державного свята – Дня української писемності та мови. У вестибюлі учнів учнів та їх батьків зустріла експозиція листівок і плакатів, що розповідали про розвиток української мови. Учні початкової школи відвідали виставку «Диво калинове – наша мова» у шкільній бібліотеці, а школярі середньої і старшої школи могли переглянути фотовиставку «Найдавніші українські книги», що розмістилася на другому поверсі закладу. Усі бажаючі могли взяти участь у шкільному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, а також  приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національного єднання. А дві команди сьомого класу зійшлися у мовознавчому батлі «У мові  –  чари барвінкові, аж сяють барви веселкові!» Активно, радісно, піднесено у святкових вишиванках учні виявили свою щиру любов до рідного слова.

Фотодайджест "День української писемності та мови"