ЯРМАРОК! ЯРМАРОК!

22 вер. 2017
Осінь – час ярмаркувати! У нашому навчальному закладі вже традиційно відбувся благодійний ярмарок.

Осінь – час ярмаркувати! У нашому навчальному закладі вже традиційно відбувся благодійний кулінарний ярмарок. Учні та батьки спільно приготували чимало смаколиків. Солодощі, різноманітна випічка, напої, піцца, канапки на будь-який смак та безліч інших солодощів власноруч, спільно з батьками, приготували учні школи. Вже четвертий рік поспіль у навчальному закладі влаштовуэться осінній благодійний ярмарок.Такий захід є надзвичайно корисним, адже об’єднує колективи і батьків, і учнів. Крім того, подібні акції   допомагають дітям зрозуміти, що таке благодійність.

В цьому році році захід був особливий,бо відбувся на передодні Всесвітнього Дня миру. Кожен клас зробив символічних журавликів (ми вирішили відійти від традиційних голубів) і наприкінці свята їх на знак МИРУ, ДОБРА І ЛЮБОВІ запустили в небо.

Дякуємо всім, хто взяв активну участь у святі!
Чекаємо в наступному році!