Святкуємо день художника

8 жовт. 2023
До дня художника України в мистецькій школі №1 відбулася виставка робіт учнів класу образотворчого мистецтва на яку завітали гості - учні Ліцею №24

Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Українським майстрам пензля і різця належать твори, які стали частиною золотого фонду світового образотворчого мистецтва. День художника відзначається в Україні щорічно у другу неділю жовтня згідно з указом президента від 9 жовтня 1998р.
До дня художника України в мистецькій школі №1 відбулася виставка робіт учнів класу образотворчого мистецтва на яку завітали гості - учні ліцею №24.  Цікава подорож у світ мистецтв майстер класи, відвідини музею музичних інструментів подарували нашим гостям позитивні емоції та гарний настрій.