Мова - скарб нації

30 жовт. 2023
27 жовтня українська громада відзначає велике духовне свято – День української писемності і мови, що яскраво засвідчує багатолітній тернистий шлях його безсмертних творців.

Мова – це велике національне надбання, це пісня душі, покладена на слова…У ній досвід, мрії і сподівання мільйонів людей, об’єднаних в єдине ціле – народ.

Традиційно в цей день у Ліцеї №24 (директор Тетяна Котенко) учасники освітнього процесу пишуть Радіодиктант національної єдності, щоб зробити внесок у популяризацію української мови та перевірити власну грамотність, вшанувати силу та красу українського Слова, його незламність, милозвучність і сучасність.

Також учні 3-11 класів долучилися до участі у першому етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, а десяти- та одинадцятикласники випробували власні знання у Всеукраїнському мовному марафоні, учні 5-8 кл. взяли участь в інтерактивному онлайн-квесті до Дня української писемності та мови