Зустріч із представниками "Асоціації саперів України"

30 трав. 2023

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, небезпека завжди оточує нас.
Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями та розумінням важливості збереження життя і здоров'я.
У рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» в Ліцеї №24 пройшли найрізноманітніші заходи, серед яких зустріч із представниками "Асоціації саперів України", практичне заняття з надання домедичної допомоги, та багато інших основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної поведінки серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.