15 лист. 2022
Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» – писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною.
Щорічно 9 листопада відзначають День української писемності та мови. Цього року суттєво зросла кількість тих, хто твердо і безповоротно перейшов на українську – тепер це і їхнє свято, бо мова – це також зброя. У складні часи рідне слово підтримує.
Ось і учні Ліцею №24 (директор Тетяна Котенко)разом з учителями долучилися до скарбів рідної мови: 6-А і 6-Б позмагалися в інтелектуально-розважальній грі «На хвилях рідної мови», семикласники пройшли квест «Українська мова в цифрах і фактах».Цим ліцеїсти хотіли продемонструвати, що варто дбати про чистоту та красу рідної мови, пам’ятати про її вишуканість, гармонійність та милозвучність. І навіть сигнали повітряної тривоги не стали на заваді!
Емоціям не було меж! Школярі із задоволенням працювали у командах та наввипередки відповідали на цікаві запитання. Учні 7-11 класів долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Рідна мова – то повноводна ріка, в яку завжди можна пірнути глибше. Тож заохочуємо щоденно читати й писати українською, зазирати до словників та книжок – це й розуму додає, і патріотичний дух зміцнює.