Незламні, нескорені, незалякані.

15 лист. 2022

"Незламні, нескорені, незалякані. Наш головний вклад у перемогу - це навчати і навчатися" - під таким гаслом працює колектив нашого Ліцею.
Так, важко всім! Але наші педагоги усвідомлюють, що наша нелегка робота сьогодні - це світле і стабільне майбутнє України завтра! Тому, як то кажуть, “не уроком єдиним"...
З 07 листопада по 11 листопада в Ліцеї №24 проходив STEM-тиждень "В науку немає коротких шляхів..." Досліди, проєкти, конкурси, інтелектуальні марафони, квести... - все це дозволяє розкривати творчий потенціал наших учнів, запалювати нові зірочки на небосхилі нашого ліцею. А ще - це радісні очі дітей, щирі посмішки та дружня співпраця вчителів, дітей та батьків.
Та не було б цього свята Науки, якби не ініціативність, професійність, небайдужість наших педагогів: Тетяни Василюк, Ірини Шевченко, Юлії Герасимчук, які є членами творчої групи проєкту “STEM-освіта”.
Окрема подяка батькам учнів. Ваша підтримка дуже потрібна НАШИМ дітям.
Завершився тиждень урочистими лінійками з привітаннями, нагородженнями та переконанням, що МИ - НАЙКРАЩІ!