16 днів проти насильства

30 лист. 2022

У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства. Змінити це за один день не вдається нікому, але можна, принаймні, спробувати зменшити число зла. У рамках акції "16 днів проти насильства", в Ліцеї #24 (директор Тетяна Котенко) відбулася зустріч з інспектором сектору ювенальної превенції Кам'янського районного управління поліції Дубиною М.М. Учні з великою зацікавленістю прослухали інформацію про проблеми подолання насильства в сім'ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, захисту прав жінок та створили ланцюг допомоги і порозуміння.