Увага! Увагв! Батьківські збори майбутніх першокласників

15 груд. 2022

Шановні батьки!
Якщо Ви хочете бачити своїх дітей успішними, мудрими, здоровими, щасливими, то найкращим вибором для Вас є Ліцей #24.
Учні нашого ліцею є не просто активними учасниками різноманітних конкурсів, олімпіад, МАН, а й регулярно стають переможцями та призерами цих змагань, тому що кредо нашого ліцею: «Від професійного, відповідального, творчого вчителя - до успішного учня!»
Переконатися в цьому батьки майбутніх першокласників зможуть особисто:
23 грудня 2022 р. о 14 годині в актовому залі ліцею відбудуться батьківські збори майбутніх першокласників, на яких ви познайомитеся з адміністрацією, вчителями, дізнаєтесь про особливості організації освітнього процесу в нашому закладі, для вас буде організована екскурсія ліцеєм.
Також запрошуємо випускників 9-тих класів на навчання в 10 клас у 2023-2024 навчальному році.
Міцні знання, цікаве дозвілля, високі бали ЗНО та ДПА вам гарантовані!