lll Всеукраїнський урок доброти

8 жовт. 2022

У сучасному людина все далі відходить від природи. Спілкування з нею поступово замінюється соціальними мережами, комп'ютерними іграми, віртуальним світом.
Дуже часто ми забуваємо,що поряд з нами живуть вірні друзі - тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги і любові. Наші домашні улюбленці так багато роблять для нас:охороняють,дарують радість спілкування. Вони для нас лише сторінка життя, а ми для них і є все життя.

Учні 6-А та 6-Б класів Ліцею № 24 долучилися до проведення lll Всеукраїнського уроку доброти: говорили про турботу до братів наших менших, зібрали смаколики для безхатніх тварин та поділилися світлинами своїх улюбленців.