STEM! STEM! STEM!

25 вер. 2022

Одним із пріоритетних напрямків модернізації освіти є STEM-орієнтований підхід до навчання. Розуміючи це, колектив Ліцею N24 долучився до обласного проєкту «Розроблення та впровадження навчально-методичного забезпечення STEM-освіти в умовах реформування освітньої галузі», одним із елементів якого є впровадження в освітній процес міжгалузевого інтегрованого курсу «STEM». Уже з перших уроків учителі та учні переконалися в тому, наскільки пізнавальним, цікавим, корисним є цей курс. Учні 5-х класів працювали над проєктом «Від STEM-професії - до професії всього життя» та творчо й завзято презентували результати своєї роботи!