Насичена субота

16 січ. 2022
Незважаючи на те, що субота - вихідний, колектив Ліцею 24 працює.

Незважаючи на те, що субота - вихідний, колектив Ліцею 24 працює. Учні 9-10 класів захищали наукові проекти МАН на рівні міста.Вітаємо наших учнів та вчителів: Тихоненко Дмитро - ІІ місце (секція - Теоретична фізика),науковий керівник- Багашова Вікторія Миколаївна, Хиноцька Ксенія- ІІ місце (секція Журналістика), наукові керівники- Харченко Ірина Василівна та Музичка Наталія Сергіївна, Почапська Вероніка- участь(секція - Математика), науковий керівник- Шевченко Ірина Анатоліївна. Супер, так тримати!!!!! Але, крім того сьогодні розпочала роботу школа майбутнього першокласника та відбулися батьківські збори в нестандартній формі за участю директора Ліцею 24 Котенко Тетяни Григорівни та батьків майбутніх першокласників. Батьки дізналися,як буде проходити освітній процес їх дітей, а майбутні школярі побували на святі та познайомилися з закладом.