День української писемності

10 лист. 2021
У День української писемності та мови здобувачі освіти та вчителі НВК №24 приєднались до низки заходів, які відбулися в закладі

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» - писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною. У День української писемності та мови здобувачі освіти та вчителі НВК №24 (директор Котенко Т.Г.) приєднались до низки заходів, які відбулися в закладі: челенджу "Як_у_книзі", під час якого спробували перевтілитись у вiдомих письменникiв та героїв українських творів. Учні 5-10 класів взяли участь у Всеукраїнському онлайн - квесті "Слово до слова". Вчителі та учні 8-10 класів долучилися до написання ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.Учні ще раз переконалися, що рідна мова – це «мова єднання», братньої любові та поваги, взаємопідтримки й розуміння.