Серпнева (не)конференція

26 серп. 2021
Очікування та перспективи освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році» - головна тема серпневої (не)конференції педагогічних працівників НВК 24

«Очікування та перспективи освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році» - головна тема серпневої (не)конференції педагогічних працівників Т.Г.Котенко), яка відбулася 26 серпня.Під час (не)конференції працювало 5 методичних студій, за допомогою використання інноваційних методів подачі інформації було розкрито зміст:-здоров’язбережувальних технологій в сучасному освітньому процесі;- брендингу в освітньому процесі;-організації виховного процесу щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок;-оновлення державного стандарту дошкільної освіти;-співпраці педагогічних працівників у розбудові якісного освітнього процесу (НУШ на порозі середньої школи). День видався насиченим та цікавим.Чудовий старт для продуктивного і креативного навчального року!