Правила поведінки учасників освітнього процесу

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

ПРАВИЛА ДЛЯ УЧНІВ

1. Правила поведінки учнів базуються на чинному законодавстві України.

2. Школа – територія, на якій не місце для зброї, вибухових або вогненебезпечних предметів та речовин; спиртних напоїв, наркотичних речовин, сигарет (електронних – також); шокерів, газових балончиків, ножів та інших небезпечних предметів.

3. Цькування, бійки, залякування, лихослів’я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у школі та за її межами.

4. У коридорах школи та по сходах рухайся спокійним кроком. Штовхання тих, що йдуть попереду, ставлення підніжок є неприпустимими формами поведінки у школі.

5. Брати без дозволу чужі речі є неприпустимим у школі та за її межами.

6. Учні дотримуються правил техніки безпеки як під час уроків, так і після їх закінчення.

7. Йти зі школи та її території можна лише з дозволу вчителів або медичної сестри (попередньо узгодивши з батьками).

8. Учні бережуть майно школи, дбають про чистоту та порядок на території школи.

9. Учню, що знайшов загублені або забуті, на його думку, речі, пропонується їх здати черговому адміністраторові або вчителеві.

10. Навчальне та спортивне обладнання учні беруть з дозволу вчителя.

11. Учні поводяться ввічливо, піклуються про молодших школярів.

12. У школі учні поводяться гідно та поважають честь і гідність людей, які знаходяться поруч.

13. Учні мають бути ввічливими у спілкуванні з педагогами та працівниками закладу, батьками інших учнів, з іншими здобувачами освіти.

14. Учень може висловлювати свої погляди, не зачіпаючи гідності і почуттів інших людей.

15. Учні й педагоги звертаються одне до одного шанобливо.

16. Учень має поважати і цінувати себе, оточуючих та навколишнє середовище.

17. Учень приходить до школи за 10-15 хв. до початку навчальних занять, займає своє робоче місце, готує все необхідне навчальне приладдя до уроку.

18. Учень старанно виконує домашні завдання, серйозно ставитися до навчання.

ПРАВИЛА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

1. Школа має створювати спокійну, безпечну та сприятливу атмосферу та гармонійне середовище для навчання.

2. Школа допомагає у становленні учня як врівноваженої та ввічливої особистості

3. Школа забезпечує ефективні засоби комунікації між школою та батьками

ПРАВИЛА ДЛЯ БАТЬКІВ

1. Батьки підтримують прагнення школи та її підхід до навчання та викладання