Правила прийому до закладу

З 1 листопада в НВК №24 працює школа майбутнього першокласника.

Заняття розпочинаються о 10.00.

Відповідно до статті 18 Закоу України "Про загальну середню освіту" зарахування дітей до першого класу початкової школи здійснюється на безконкурсній основі.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання. В школі існує можливість для індивідуального навчання учнів (згідно висновку ЛКК)

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

• заява на ім’я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична картка встановленого зразка.

Дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

Зарахування учнів 2 - 11 класів до загальноосвітнього навчального закладу проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту.

Години прийому батьків адміністрацією з питань навчання в НВК №24:

директор - середа (14.00-17.00)

ЗДНВР - вівторок (14.00-17.00)