Кам'янське. НВК № 24


запам'ятати

 




Класна оцінка

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Графік проведення ДПА

 

Г Р А Ф І К

проведення ДПА в 4 класі  

2017 – 2018 н.р.

Дата

Назва предмета

Клас

Час проведення

Голова комісії

П.І.Б. вчителя

 

15.05

 

Українська мова

4

4-Б

3 урок

10.00 – 10. 45

Котенко Т.Г.

Пащенко І.О.

Багашова .М.

Хотинець В.О.

 

17.05

 

Математика

4

4-Б

3 урок

10.00 – 10. 45

 

Котенко Т.Г.

Пащенко І.О.

Багашова В.М.

Хотинець В.О.

 

 

 

 

Р О З К Л А Д

проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів комунального закладу «Навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» № 24» Кам’янської міської ради

у 2017 – 2018 н.р.

№ з/п

 

Назва навчального предмета

(форма проведення ДПА)

Дата

Клас

Початок ДПА

Склад

державної атестаційної комісії

1

2

3

4

5

6

1.

Українська мова

(диктант)

 

 

31.05.

9-А

900

Голова державної атестаційної комісії:

Котенко Т.Г. – директор, вчитель біології, «спеціаліст вищої категорії», «учитель-методист».

Члени комісії:

Ісак Т.В. – вчитель української мови та літератури, «спеціаліст вищої категорії», «учитель-методист»;

Орел О.С. – вчитель  української мови та літератури, «спеціаліст».

9-Б

1030

2.

Математика

(інтегрований курс – алгебра та геометрія)

(письмово)

04.06.

9-А

900

Голова державної атестаційної комісії:

Багашова В.М.  – заступник директора з НВР, вчитель фізики, «спеціаліст вищої категорії», «учитель-методист».

Члени комісії:

Шевченко І.А. – вчитель математики, «спеціаліст».

Яра Л.Б. – вчитель математики, «спеціаліст вищої категорії»,

«учитель - методист»;

05.06.

9-Б

900

3.

Історія України

(письмово)

07.06.

9-А

900

Голова державної атестаційної комісії:

Котенко Т.Г. – директор, вчитель біології, «спеціаліст вищої категорії», «учитель-методист».

Члени комісії:

Катоній К.О.  – вчитель історії, «спеціаліст другої категорії».

Дашко О.С. – вчитель географії, «спеціаліст  першої категорії».

08.06.

9-Б

900

 

 

ГРАФІК

засідань апеляційної комісії  2017-2018 н.р.

 

Дата

З якого предмету

Час проведення

Відповідальний

 

 

 

16.05.2018

18.05.2018

 

Початкова школа

 

українська мова

математика

 

 

13.00

13.00

13.00

 

Котенко Т.Г.

члени комісії

 

 

01.06.2018

06.06.2018

11.06.2017

9 клас

 

Українська мова

Математика

Історія України

 

 

10.00

11.00

09.00

 

 

 

 

Котенко Т.Г., члени комісії

Багашова В.М., члени комісії

Котенко Т.Г., члени комісії