Кам'янське. НВК № 24


запам'ятати

 

Естетично-гуманітарний напрямок

Ісак Тетяна Вікторівна

вчитель української мови та  літератури, "спеціаліст вищої категорії", "учитель-методист", заступник директора з НВР                                                   

Закінчила  Дніпропетровський державний університет, 1994

Спеціальність за дипломом  філолог, викладач російської мови та літератури

Методичний проект, над яким працює «Психокомунікативна культура вчителя»

Кредо вчителя:  «Учитель не той, хто вчить, а той, у кого вчаться».

 

Харченко Ірина Василівна

Освіта: вища, Житомирський державний педагогічний інститут

ім.І.Франка, 1997р.

Посада: вчитель світової літератури та російської мови ,

Освітньо-кваліфікаційний рівень: «спеціаліст вищої категорії»,                                                                 « "учитель0методист"

Секретар атестаційної комісії  НВК № 24 з 2007р.

Керівник м/о вчителів естетично-гуманітарного циклу 2008-2010р.

Керівник  творчої групи  з 2010 р.  

Нагороди:

Подяка міського голови , 2003р.

Грамота УОІН Дніпродзержинської міської ради, 2006р.

Грамота УОІН Дніпродзержинської міської ради, 2008р.

Грамота Виконкому Дніпродзержинської міської ради , 2008р.

Грамота УОІН Дніпродзержинської міської ради, 2012р

  Науково-методичний проект:

«Формування особистості шляхом креативних вправ та завдань на уроках літератури»

 Педагогічне кредо: «У серце ввійде лише те, що йде від серця»

 

Капранова Інна Сергіївна

Спеціаліст І категорії

Викладаю в 1 - 10 класах

 Освіта вища:

1999 рік: Дніпропетровський Національний Університет, філологічний факультет, за спеціальністю «Російська мова та література»;

2006 рік: Дніпропетровський Національний Університет, філологічний факультет, «Англійська мова та література»

 

Орел Олена Станіславівна

Учитель української мови та літератури, спеціаліст

 

Панич Ірина Дмитріівна

Учитель мистецтва, спеціаліст

 

Дзяба Ірина Леонідівна

Учитель історії, правознавства, спеціаліст І категорії

 

Васильєва Валерія Юріївна

Учитель англійської мови, спеціаліст ІІ категорії

 

Присвітла Ганна Андріївна

Учитель мистецтва, спеціаліст

 

Катоній Катерина Олександрівна

Учитель історії, спеціаліст ІІ категорії,

педагог-організатор