11 жовт. 2022

Наші вчителі - найкращі

Наші вчителі - найкращі, а з такою технікою вони піднімуться ще на одну сходинку, немає меж досконалості.
8 жовт. 2022

lll Всеукраїнський урок доброти

Учні 6-А та 6-Б класів Ліцею № 24 долучилися до проведення lll Всеукраїнського уроку доброти
7 жовт. 2022

НУШенята люблять тварин!

5 жовтня наші другокласники долучились до ІІІМіжнародногоурокудоброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин
4 жовт. 2022

Нехай в Україні буде мир!

«Нехай в Україні буде мир!»,«Допоможемо бійцям!», «Повертайтесь додому живими!» — ці та інші заклики ми чуємо щодня у школах, на вулиці, у соцмережах.
2 жовт. 2022

Безпечне освітнє середовище в умовах війни

Здобувачі освіти Ліцею #24 ознайомились із ключовою інформацією з мінної безпеки під час проведення виховних годин на тему: «Безпечне освітнє середовище в умовах війни»
1 жовт. 2022

Бережіть книги!

Вітаємо вас, хранителі книг, з професійним святом!
1 жовт. 2022

Учитель моїми очима

Учні 5-х класів презентували власні STEM-проєкти
25 вер. 2022

STEM! STEM! STEM!

Одним із пріоритетних напрямків модернізації освіти є STEM-орієнтований підхід до навчання.
22 вер. 2022

Міжнародний день миру

Учні нашого ліцею приєдналися до відзначення Міжнародного дня миру.
20 вер. 2022

Ярмарок! Ярмарок!

Щоб повірити у добро, треба почати чинити його.