27 бер. 2013

Тиждень світової літератури в закладі

Позакласна робота із світової літератури є важливою складовою навчально-виховного процесу, адже має на меті залучення школярів до скарбниці світової літератури, є засобом формування в учнів інтересу до предмета, розширення і поглиблення знань. Одним із найбільш популярних аспектів позакласної роботи є предметний тиждень. З 18 по 22 березня в школі проходив тиждень світової літератури. Протягом п’яти днів учні демонстрували творчі здібності, ерудицію, акторську майстерність, приймали участь у різних конкурсах. Під час проведення заходів учні дізнались багато цікавого про життя і творчість письменників, збагатилися знаннями про кращі твори світової літератури .
18 бер. 2013

ДЕНЬ НАУКИ

6 лютого в НВК №24 вже традиційно третій рік поспіль, проводився День науки, продовж якого класи змагалися в крнкурсі "Інтелектуальній марафон".

22 січня - ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Відповідно до Наказу Президента України № 42/99 від 21.01.1999 р. український народ 22 січня щороку святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремо Східної і Західної України, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

НОВИЙ РІК

Новий рік - найулюбленіше свято дітей і дорослих. Це свято мрій, надій на краще, свято оновлення та здійснення бажань.

19 грудня - СВЯТО МИКОЛАЯ

День святого Миколая (також Свято святого Миколая, у народі — День Миколи, Зимовий Миколай) — це день святкування та вшанування пам'яті Святого Миколая у католиків та православних.
10 груд. 2012

Історичними стежками рідного міста

Екскурсія до музею СШ № 27
3 лист. 2012

" Школа майбутнього першокласника "

перше заняття з майбутніми першокласниками
7 вер. 2012

Відкриття шкільної СПАРТАКІАДИ!

Спорт, як один із засобів здорового способу життя людини; розвиток фізичних якостей, формування стійких інтересів до фізичної культури
27 черв. 2012

28 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

28 червня вся країна відзначає 16 річницю з дня прийняття Конституції України. В дитячому таборі з денним перебуванням "Веселі бджолята" на базі НВК№24 було проведено такі заходи: конкурс малюнків на асфальті "Я, моя сім'я, моя Батьківщина"; конкурс віршів та пісень про Україну "Моя Україна, моя Батьківщина"; конкурс на кращого знавця прав та обов'язків; урочиста тематична лінійка.
27 лют. 2012

ДЕНЬ НАУКИ

Традиційно у лютому в НВК №24 проводиться День науки, в якому приймають участь усі учні школи.