Класна оцінка

24 лют. 2014

Нашим майбутнім першокласникам

Бути готовим до школи – не означає уміти читати, писати і рахувати. Бути готовим до школи – означає бути готовим всьому цьому навчитися. Л.А.Венгер (дитячий психолог)
25 груд. 2013

Відкриття міської новорічної ялинки

Учні НВК №24 були присутні на святі відкриття міської ялинки на площі Дзержинського.
23 груд. 2013

Тиждень фізичної культури

З 9 по 13 грудня в рамках тижня фізичної культури і спорту в нашому навчальному закладі проводилися позакласні заходи, відкриті уроки та конкурси з фізичної культури.
18 груд. 2013

КРИМІНАЛЬНА МІЛІЦІЯ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРАЦІВНИКА КРИМІНАЛЬНОЇ МІЛІЦІЇ У СПРАВАХ ДІТЕЙ, ЯКИЙ ЗАКРІПЛЕНИЙ ЗА НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИМ КОМПЛЕКСОМ № 24
13 груд. 2013

Відкритий інтегрований урок в 9 класі

13 грудня 2013 р. відбувся відкритий урок в 9 класі
11 груд. 2013

"Де грамотні люди, там біди не буде"

Відкритий захід в 4 класі (вистава учнів 8 класу) на тему: "Де грамотні люди, там біди не буде (казкова подорож до країни Морфології)"
6 груд. 2013

6 грудня - День Збройних Сил України

6 грудня - День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни.
6 груд. 2013

"Кенгуру" скликає друзів

6 грудня 2013 року в НВК № 24 відбудеться Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» для учнів 2-6 класів.
25 лист. 2013

Тиждень хімії та географії

25 листопада в нашому навчальному закладі стартував тиждень хімії та географії
24 лист. 2013

Тиждень математики та інформатики

В НВК №24 пройшов тиждень математики та інформатики.