2 жовт. 2013

Туристсько-краєзнавчий зліт

25 вересня на лісовій галявині зльотів в лівобережній частині міста відбувся міський турисько-краєзнавчий зліт серед команд шкіл міста
1 жовт. 2013

Вшанування пам’яті загиблих під час форсування Дніпра 1943 р.

Учні нашої школи відвідали Плацдар Безсмертя в с.Карнаухівка з нагоди початку визволення Дніпропетровщини від фашистсько-німецьких загарбників під час ВВВ.
26 вер. 2013

"Правила дорожнього руху".

Учні 4-А класу відвідали театр де переглянули виставу "Правила дорожнього руху".

Букварик !

Перша книжка школяра

Перший урок

Т.Г.Шевченко - син українського народу

1 вересня 2013 р.

НВК № 24 радо вітало щебетливе поповнення - учнів 1-А та 1-Б класів
2 вер. 2013

Урочисте вручення свідоцтв

12 червня 2013 року відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9 класу. Директор НВК №24 Котенко Тетяна Григорівна щиро привітала випускників та побажала їм успіхів у подальшому навчанні.
17 трав. 2013

«Садок вишневий коло школи»

Колетив учнів та вчителів НВК № 24 одним з перших відгукнувся на звернення Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти посадити вишню біля рідної школи. Акцію «Садок вишневий коло школи» проведено з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка. Організаторами доброї справи стали вчитель української мови і літератури та біології при підтримці директора закладу
27 бер. 2013

Тиждень світової літератури в закладі

Позакласна робота із світової літератури є важливою складовою навчально-виховного процесу, адже має на меті залучення школярів до скарбниці світової літератури, є засобом формування в учнів інтересу до предмета, розширення і поглиблення знань. Одним із найбільш популярних аспектів позакласної роботи є предметний тиждень. З 18 по 22 березня в школі проходив тиждень світової літератури. Протягом п’яти днів учні демонстрували творчі здібності, ерудицію, акторську майстерність, приймали участь у різних конкурсах. Під час проведення заходів учні дізнались багато цікавого про життя і творчість письменників, збагатилися знаннями про кращі твори світової літератури .
18 бер. 2013

ДЕНЬ НАУКИ

6 лютого в НВК №24 вже традиційно третій рік поспіль, проводився День науки, продовж якого класи змагалися в крнкурсі "Інтелектуальній марафон".