Тиждень математики та інформатики

5 бер. 2017
З 27 лютого по 3 березня в НВК №24 цікаво і різноманітно пройшов тиждень математики та інформатики.

В рамках тижня було проведено такі заходи:

* Пізнавально-розважальна гра з математики та інформатики «Хто спритніший?» для учнів 5-х класів, де команди 5-А і 5-Б класів відповідали на запитання з математики та інформатики, виконували завдання, брали участь у конкурсах «Хто швидше?», «Далі, далі, далі…», «Вгадай мене», «Букви в ряд». Активними були не тільки учасники, а й вболівальники, які принесли кожній із команд додаткові бали. Перемогу вирвали учні 5-А класу. Обидві команди отримали задоволення та призи – цікаві головоломки.

* Інтелектуальна гра з інформатики «Що? Де? Коли?» для учнів 7-А класу, де кожен знавець міг заробити 12 балів своїм власним розумом. У грі брали участь 8 учнів 7-А класу: Ізвицька Ганна, Нехай Ганна, Галайда Марина, Врубльовська Діана, Чорна Єлизавета, Турчак Наталія, Романова Орина, Музичка Кирило. Перемогла команда знавців. Діти не тільки показали свої знання з інформатики, проявили кмітливість і дотепність, а й дізналися багато нового та цікавого.

* КВК з математики для учнів 8-х і 9 класів, який весело та гомінливо завершив тиждень математики та інформатики. Діти пригадали основні поняття з математики, змагалися в ерудиції, кмітливості, проявляли почуття гумору, винахідливість, співали та жартували.

Учні 9 класу підготували для школярів 1-4 класів веселі задачі з математики, а для учнів 5-8 класів – цікаві повідомлення з інформатики.

Учнів 5, 6 класів переглянули відеофільм «Діти в Інтернеті» про небезпеки, що несе всесвітня павутина та правила роботи в мережі.