Ще один успішний семінар у НВК № 24

16 жовт. 2016
13 жовтня в НВК № 24 відбувся семінар вчителів суспільствознавчих дисциплін навчальних закладів міста за темою: «Поєднання інноваційних та традиційних технологій при вивченні суспільствознавчих дисциплін».

Завідуюча методичним кабінетом департаменту з гуманітарних питань Ващенко Валентина Андріївна розпочала роботу семінару виступом на тему «Оновлення змісту історичної освіти в умовах реалізації концепції «Нової української школи» та Державного стандарту освіти (галузь «Суспільствознавство»)», директор закладу Котенко Тетяна Григорівна ознайомила гостей з традиціями,успіхами та планами на майбутнє
НВК № 24, а заступник директора з навчально-виховної роботи Багашова Вікторія Миколаївна  повідомила присутнім про інноваційну діяльність педагогів закладу, ґрунтовно зупинившись на темі «Інтегровані уроки – одна з форм інноваційного підходу до організації навчального процесу».

Учасники семінару відвідали такі уроки: історія України у 7-А класі «Володимир Великий» (інтегрований урок історія + інформатика), проведений учителями  Катоній Катериною Олександрівною та Музичкою Наталією Сергіївною та урок всесвітньої історії у 8-А класі «Великі географічні відкриття» (інтегрований урок історія+географія), який провели вчителі Дзяба Ірина Леонідівна та Дашко Олена Сергіївна. А  найбільш здібного учня з історії серед дев’ятикласників визначив історичний батл «Найрозумніший».  Крім навчальної діяльності учні та викладачі показали інші напрямки роботи закладу,а саме провели  музично-історичний екскурс «Ми нація єдина – твої ми діти,Україно», презентували інноваційний  досвід роботи «Перлини педагогічної творчості», познайомили з історією і сьогоденням навчального закладу в музейній кімнаті та провели екскурсію в дошкільне відділення «Мрія». Завершився семінар проведенням круглого столу, під час якого учасники поділилися враженнями від побаченого, обговорили відвідані уроки та заходи, надали методичні рекомендації щодо підвищення ефективності та якості сучасного уроку історії, висловили вдячність адміністрації та працівникам школи.

Фото з семінару