Із Києва повернулась з перемогою

25 вер. 2016
Національний музей Тараса Шевченка спільно з Малою академією наук України у 2013 році започаткував Всеукраїнську мистецьку акцію «Мій Шевченко – Мій світ», яка об’єднала талановитих дітей з усієї України. Цього року отримала нагороду за перше місце в номінації «Рукописна книга з авторськими ілюстраціями» учениця 7 – А класу навчально-виховного комплексу № 24 міста Кам’янського Ізвицька Ганна.

14 вересня відбулося відкриття виставки кращих робіт та нагородження переможців. Дипломи та цінні подарунки вручали директор музею Дмитро Стус, директор Національного центру «Мала академія наук України» Оксен Лісовий, представник Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна». Програма, яку підготували для переможців конкурсу на три дні перебування в столиці з 15 по 17 вересня, була досить насиченою та різноманітною: зустрічі з цікавими людьми, майстер-класи з виготовлення рукописних книг, книжкових ілюстрацій, каліграфії, фотографії, художньої декламації, екскурсії. Найбільше Ані запам’ятався квест, що дав можливість розгадати найскладніші загадки семи залів музею, екскурсія до Музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків та знайомство з дітьми з різних куточків України. «Під час майстер-класів ми самостійно зробили блок-заготовки для книги та блокноту. У мене вже є безліч ідей, як можна їх заповнити. Сподіваюсь на майбутні перемоги!»  – говорить Аня. Побажаємо їй успіхів.

Інформацію опубліковано на сайті газети "События".