Тиждень української мови та літератури.

13 бер. 2015
З 10 по 13 березня в НВК № 24 пройшов тиждень української мови та літератури.

З 10 по 13 березня 2015 року в НВК № 24 пройшов тиждень української мови та літератури.

А розпочався він цікавим марафоном, в якому міг взяти участь кожен учень 5 - 11 класу, і, розгадавши завдання, отримати не просто нагороду, а 12 балів з української мови.

Протягом тижня проходив конкурс плакатів та малюнків, пройшли цікаві відкриті заходи та екскурсії.

А 12 березня відбулася святкова лінійка, яка була присвячена дню Шевченка і пройшла у вигляді концерту. Всі присутні отримали задоволення, адже ми дізналися про цікаві факти з життя поета, прослухали його вірші на різних мовах світу. На концерт були запрошені учні Музичного училища, які продемонстрували нам свої таланти: проспівали жваві та веселі українські пісні та виконали незабутню гру на бандурі.

Концерт залишив гарні спогади. І дійсно, ми можемо з гордістю сказати, що ми діти великого поета і ми пишаємося своєю спадщиною!