Привітання!

27 серп. 2014
Дорогі учні, педагоги, батьки, бабусі, дідусі! НВК № 24 щиро вітає Вас з 1 вересня!

Дорогі учні, педагоги, батьки, бабусі, дідусі!

Вересень щедро сонцем зігрітий.

В школу повсюди сходяться діти.

Квіти барвисті у них у руках,

Вогники щастя ясніють в очах.

В кожного радісна усмішка сяє.

Дзвоником першим їх школа вітає.

Адміністрація НВК № 24 щиро вітає з Днем Знань - справжнім святом мудрості, доброти і людяності!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя!

Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів, та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишаються з вихованцями на все життя.

Батькам бажаємо великого терпіння і любові. Нехай цей навчальний рік надихне Вас гордістю за своїх дітей.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним та несе добрий настрій у кожну родину!

З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!