Тиждень фізичної культури

23 груд. 2013
З 9 по 13 грудня в рамках тижня фізичної культури і спорту в нашому навчальному закладі проводилися позакласні заходи, відкриті уроки та конкурси з фізичної культури.

Тиждень фізичної культури і спорту

9 грудня 2013 року в нашому навчальному закладі стартував тиждень фізичної                      культури і спорту.

З 9 по 13 грудня в рамках тижня фізичної культури і спорту в нашому навчальному                закладі проводилися позакласні заходи, відкриті уроки та конкурси з фізичної                        культури.

9.12. –  відкритий захід – змагання із загальної фізичної підготовки серед    учнів 9 – 11 класів у особистому заліку, присвячені Дню Збройних сил України. Хлопці показали  силу,спритність, винахідливість, волю до перемоги.  Переможцем став учень 9 класу Сипало Олег, ІІ місце – учень 10 класу Гужва Костянтин, ІІІ місце – учень 9 класу Моргун Валерій.

10.12.відкритий урок у 5-А класі,  який провів учитель фізичної культури Красота Р.В.

Інноваційний урок з елементами  спортивних ігор і гімнастики. На  уроці було переключення мислення учнів на імпровізаційний та ігровий лад.  Виховувалося почуття колективізму, взаємодопомоги, відповідальності. У процесі  уроку розвивалися такі фізичні якості як: швидкісно-силові,спритність, гнучкість.

11.12. -  відкритий урок у 5-Б класі «Урок фізкультури з елементами футболу», який провів учитель фізичної культури Красота Р.В. На уроці використовувалися ігрові вправи,які направлені на удосконалення вивчених технічних елементів футболу.

12.12. відкритий урок у 4-А класі «Сюжетно – рольовий урок «Альпіністи», який провела учитель фізичної культури Кайдаш В.О. Діти з цікавістю долали перепони та покоряли вершини, були спритні, умілі. Урок пройшов на великому емоційному підйомі, учні отримали масу задоволення від незвичних завдань і вправ.

Спортивне свято «Змагання з танцювальної аеробіки» серед учнів 5-11класів. Метою змагань було загальне оздоровлення організму, підняття життєвого тонусу, виховання потреби у систематичних заняттях фізичною культурою, навичок дотримання здорового способу життя, збільшення рухової активності,розвиток координації рухів. І не тільки в період підготовки до змагань, а постійно.

У молодшій підгрупі (5-7 класи) перемогу отримала команда 6 класу; у старшій підгрупі (8-11класи)  з мінімальним розривом у 1 бал перемогла команда 10 класу. Не байдужими були і глядачі, які емоційно підтримували всі команди. Команди – переможниці були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Підсумовуючи тиждень фізичної культури і спорту можна зробити висновок, що                     учні нашого навчального закладу спортивні, активно займаються фізичними                           вправами, ведуть здоровий спосіб життя, товариські, активні і перемагають у                         чесній спортивній боротьбі.