МАТЕМАТИКА - ЦАРИЦЯ НАУК

3 груд. 2018
З 19 - 23 листопада вона завітала до учнів нашої школи із дивізом: "За допомогою рівнянь і теорем можна купу розв'язать проблем".

У понеділок стартував веб-квест "Наука і мистецтво" серед учнів 7- 11 класів. Вони ознайомились з мистецькими творами, що містять у собі закони математичних наук. Свої знання, швидкість, логіку продемонстрували учні 5-х класів під час наукової гри "Показуха". Вітаємо 5-А клас з перемогою.

Наступного дня цариця математика брала участь з учнями школи у квесті "Математика в історії людства". І мабудь допомагала учням 7-А класу, бо вони вибороли перемогу, скориставшись не тільки увагою, спритністю, логічним мисленням, а й сучасними технологіями.
В середині тижня відбулася інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?" між учнями 6-х класів. Змагання було майже на рівних, з невеличким відривом перемогу вибороли учні 6-А класу.
Старшокласники змогли перевірити свої знання, швидкість мисленя, обчислювальні навички і почуття гумору в КВК "Математичний бум". Вітаємо з перемогою учнів 8 класу.
 І вчителі, і учні із задоволеням брали участь в заходах, були зацікавленими та активними, тому маємо надію, що цариця Математика почувалася в нашому закладі затишно.