День толерантності

16 лист. 2018
Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.

16 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів терпимості. В 1996 році Генеральна Асамблея запропонувала державам-членам щорічно 16 листопада відзначати Міжнародний день толерантності, приурочивши до нього відповідні заходи, орієнтовані як на навчальні заклади, так і на широку громадськість. З 12 -16  листопада у нашому закладі відбулися заходи згідно з планом приуроченому Тижню толерантності.

Протягом тижня відбулись тематичні виховні години "Ми всі такі різні", "Планета толерантності", «Толерантність в нашому житі».
Учнівські самоврядування організувало роботу "доброї пошти",кожен бажаючий міг відіслати листа з словами побажання, компліменту,підтримки своїм друзям,однокласникам чи вчителям!
Учні 1-11 кл. "посадили" дерево толерантності)

В Україні, як  багатонаціональній державі з різними культурами та релігіями, терпимість до інших є головним чинником внутрішньої стабільності та мирного розвитку.