15 лист. 2018
У день української писемності та мови традиційно пройшла низка святкових заходів.

У нашому закладі в День української писемності та мови традиційно пройшла низка святкових заходів, спрямованих на вшанування української мови: виховні години «Шануй мову калинову», «Дзвенить струмочком рідна мова», «Мова кожного народу неповторна і своя», виставки стіннівок та плакатів «У ній гроза травнева, тиша вечорова…», «Про що мовчать слова», «Українська мова: факти й коментарі». Вісім найсміливіших учнів восьмого класу змагалися за право називатися найкращим знавцем рідної мови в інтелектуальній грі «Крок до зірок».Усі бажаючі могли взяли участь у шкільному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика. Учні 8-10 класів приєдналися до  масштабного національного флешмобу – радіодиктанту єднання, що цього року проходив під гаслом  #пишеморазом.

Щиро  вітаємо усіх з цим святом. Нашій мові потрібне широке застосування в усіх сферах життя. Дбати про мову – це справа кожного українця, якщо він громадянин і патріот. Бережімо, шануймо рідну мову, – цей невмирущий голос України!