Толерантність як показник компетентності педагога

1 лист. 2018
Заняття з елементами тренінгу «Толерантність як показник компетентності педагога».

Педагогіка співробітництва і толерантність – це поняття, без яких неможливі будь-які перетворення в сучасній школі. У школі важливо навчити дитину приймати іншу людину як значущу і цінну, а також критично ставитися до своїх власних поглядів. Стати толерантним в одну мить неможливо, тому вчитель, який визнає необхідність виховання толерантності в учнях, має починати з себе: з самоаналізу, самовдосконалення, подолання власних культурних недоліків тощо. Саме цим важливим питанням було присвячене заняття з елементами тренінгу «Толерантність як показник компетентності педагога», що в рамках тижня педагогічної майстерності підготувала і провела 30.10.2018 для викладачів закладу заступник директора з НВР Ісак Т.В.