В. О. Сухомлинський в діалозі з сучасністю

1 лист. 2018
29 жовтня 2018 в рамках тижня педагогічної майстерності було проведено історично-педагогічний альманах «В. О. Сухомлинський в діалозі з сучасністю».

Цьогоріч 28 вересня в Україні та світі відзначають 100-річчя людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це – видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський. Кожне покоління по-новому сприймає його особистість, знаходить цінні дороговкази для навчання і виховання.

Не залишилися байдужими до цієї події і в нашому навчальному закладі. 29 жовтня 2018  в рамках тижня педагогічної майстерності було проведено   історично-педагогічний альманах «В. О. Сухомлинський в діалозі з сучасністю». З доповідями виступили керівник творчої групи, учитель зарубіжної літератури Харченко І.В. та керівник МО природничо-математичного циклу, учитель географії Дашко О. С. Вони представили увазі колег віртуальну виставку творів В.О.Сухомлинського. Презентація зі світлинами, що відобразила основний життєвий шлях генія-просвітителя, його основні педагогічні ідеї не залишила жодного присутнього байдужим. Серце, яке «віддав» Василь Олександрович школі, дітям, справді викликає велику пошану та низький уклін. Тож кожен з учасників заходу  зміг долучитися до спадщини великого педагога, взявщи участь у брей-ринзі, присвяченому творчості Василя Сухомлинського.

Спадщина кожного митця і кожного вченого має свою долю. Одну досить швидко забувають, іншу – якийсь час тримають у полі зору. І лише небагатьом випадає залишитися у «великому часі». Є всі підстави стверджувати, що спадщина Василя Сухомлинського належить до останніх.