Подорож до Умані

17 жовт. 2018
У святкові дні учні та вчителі НВК №24 відвідали парк у м. Умань.

Це місто вабить до себе всіх, хто любить архітектуру, красу та природу, адже тут знаходиться одне с найпрекрасніших місць на території України – “Софіївка”, національній дендрологічний парк.Учні 7-9 класів відвідали місто Умань, де познайомились з історією парку. Цей чудовий парк був створений і подарований графом Потоцьким своїй коханій Софії (жінці, яка народилася в сім’ї бідного торговця худобою, але дійшла до самих вершин суспільства, стала багатою і знаменитою. Це була та жінка, слава про яку летіла попереду неї, і все це тому , що вона володіла неземною красою.) Станіславом Потоцьким на знак своєї поваги і любові до своєї обраниці. Згідно із задумом творців "Софіївка" є ілюстрацією до поем Гомера “Іліада” і “Одіссея”. Кожна його композиція висловлює певну ідею або відсилає до якогось міфу або події. Це не дивно, адже Софія була грекинею, а Потоцький подарував коханій шматочок її батьківщини.