Родинні оглядини

17 жовт. 2018

З 08.10.2018 по 12.10.2018 рр. тривав тематичний тиждень «Родинні оглядини» в якому приймали участь учні початкових класів. Тиждень був насичений та яскравий.

Почався він з тематичної фото виставки «Родинні світлини», учні, разом з своїми батьками принесли до школи свої фото. Виставка зачарувала всю школу своїм теплом та любов’ю.

09.10.2018 р пройшло спортивне свято для учнів 4-х класів «Козацькому роду нема переводу». Спортивні свята – це завжди чудовий настрій та маса задоволення. Тому учасники діти були щасливими.

10.10.2018 р в актовій залі школи пройшов чарівний  святковий захід «В гостях у казки» для всієї початкової школи. Для учнів 1-3-х класів було проведено змагання на виявлення знавця казок, а учні 4-х, як найстарші, інсценізували казки. Дітям дуже сподобалось.

В кінці тижня пройшло найголовніше свято кожної дитини – «Посвята в першокласники». Директор нашої школи – Котенко Тетяна Григорівна офіційно вручила дітям посвідчення першокласників, тепер дітлахи стали справжніми учнями і носять почесне звання  - учень.

Фотодайджест