Краса та грація 2017

27 груд. 2017
21 грудня в НВК №24 пройшли змагання з танцювальної аеробіки.

Яскраво і цікаво пройшло в НВК №24 спортивне свято - змагання  з танцювальної аеробіки «Краса та грація -2017». Метою змагань було загальне оздоровлення організму, підняття життєвого тонусу, збільшення рухової активності, розвиток координації рухів. І не тільки в період підготовки до змагань, а постійно.

Під час підготовки до змагань діти створювали цільні танцювальні композиції, проявляючи свої творчі здібності та креативність. Компетентне журі оцінювало і підбір музичної композиції, і костюми, і сюжет виступу, і танцювальні рухи, і синхронність виконання, і естетичний вигляд команди.

Учасники змагань були розподілені на 2 підгрупи - молодша – 5-7 класи, старша 8-10 класи. Усі прагнули здобути перемогу,  але найкращими виявилися дружні та завзяті команди 5-А та 9-Б класів.

Учні 5-А, 6-А та 9-А показали свою майстерність у показових виступах.

Не байдужими були і глядачі, які емоційно підтримували всі команди.

Учасників спортивного свята привітала директор НВК №24 Тетяна Григорівна Котенко, яка вручила переможцям грамоти і солодкі призи.

Фотодайджест