Тиждень початкової школи в НВК № 24

12 груд. 2017
Передостанній тиждень листопада в НВК № 24 був дуже насичений подіями. З 20.11.17 по 24.11.17 у закладі проходив тиждень початкових класів під гаслом: «А у нас в країні «Весела бджілка» учні всі талановиті, мов бджолята, працьовиті».

Тиждень початкової школи в НВК № 24

Розпочався тиждень конкурсом малюнків «Моя рідна школа» та захистом школярських портфоліо «Учень року – 2017». Про свої «пригоди в осінньому лісі» розповідали другокласники. Дівчатка – найчарівніші представниці кожного класу початкової школи – виборювали звання «Міс Осінь – 2017». А предметні олімпіади «У пошуках істини»  визначили учнів – найкращих знавців української мови, природи та математики. Учні 1-а та 1-б класів відсвяткували своє перше родинне свято – посвяту в першокласники, під час якого виявили неабияку акторську майстерність, танцювальні та музичні здібності. Хлопці  ж других та третіх класів змагалися у спритності та кмітливості в конкурсній програмі «Нумо, хлопці!»

Під час урочистої лінійки було підведено підсумки роботи учнів та вчителів протягом цього тижня. Кращі з кращих отримали грамоти та солодкі призи.

Фотодайджест