Класна оцінка

Вимоги до поурочних планів

1. Чітко визначити мету.

2. Поурочний план – логічна схема побудови уроку. Не обов’язково план уроку писати як конспект викладу матеріалу.

3. План повинен демонструвати методи, форми, прийоми роботи з класом, спрямовані на досягнення мети.

4. Чітко вказати індивідуальну роботу з сильними та слабкими учнями.

5. Особливу увагу при плануванні слід приділяти самостійній роботі учнів, самостійному пошуку знань (наше завдання не наповнювати учнів знаннями, а викликати інтерес до знань, навчити добувати ці знання, творчо мислити).

6. Заздалегідь мають бути сформульовані запитання, які пропонуються учням на різних етапах роботи на уроці.

7. Поурочні плани повинні передбачати всі елементи структури обраного типу уроку (урок засвоєння нових знань; урок засвоєння умінь і навичок; урок узагальнення й систематизації знань; урок перевірки знань, навичок і вмінь; комбінований урок).

8. Поурочні плани повинні бути чітко оформлені.

9. Зошити з поурочними планами слід обов’язково підписувати (предмет, клас, рік, вчитель).

10. Бажано, щоб були поля, а після поурочного плану – вільне місце, де можна робити примітки, зауваження в ході уроку.

Успіху Вам! Творчого натхнення!