Школа молодого вчителя

Молодий спеціаліст стає

хорошим учителем, перш за все,

завдяки обстановці творчої праці

в педагогічному і учнівському колективах.

В. Сухомлинський

Формування вчителя як творчої особистості, здатної до створення якісно нового, значущого для практичної педагогічної діяльності – одне з найважливіших завдань сучасної науки і практики.

Мета «Школи молодого вчителя»- сприяння підвищенню фахового рівня, розвитку творчого потенціалу вчителя, удосконаленню майстерності,озброєнню новітніми знаннями, методикою та технологією навчання.

Метою школи другого-третього року є допомога вчителю в профе­сійному становленні, виробленні свого стилю роботи, розвитку фа­хового потенціалу

Основні завдання «Школи молодого вчителя»:

поглиблення знань з теорії та методики навчання й виховання, сприяння оволодінню молодими вчителями основних нормативних документів, вивчення й використання на практиці сучасних досягнень психолого-педагогічної науки та передового педагогічного досвіду, розвиток ініціативи й творчості, новаторських пошуків вчителів.

Основні напрямки роботи «Школи молодого вчителя»:

- розширити сферу знань учителів із психолого-педагогічних основ уроку;

- ознайомити їх з елементами педагогічної техніки, опанування якої дасть змогу усвідомленню здійснювати відбір необхідних і найбільш доцільних прийомів роботи учнів на уроках;

- створити для вчителів таке середовище, в якому їм би хотілося творити.