Зміцнення матеріально-технічної бази (звіт)

ЗВІТ ПРО ЗМІЦНЕННЯ

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ НВК №24

ТА ПІДГОТОВКА ЗАКЛАДУ ДО НОВОГО 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

За рахунок бюджетних коштів замінено 11 вікон на металопластикові на суму 30 000 грн. (замінено 4 вікна в актовій залі, не до фінансовано 20 000 грн. на заміну 7 вікон : актова зала, кабінет педагога-організатора, молодша група дошкільного відділення).

За депутатські кошти замінено 10 вікон на металопластикові: вестибюль закладу, бухгалтерія.

За рахунок Дніпропетровської обласної державної адміністрації отримано 7 ПК на суму 89 430,11 грн.

Міжнародною дитячою організацією ЮНІСЕФ надано благодійну допомогу в дошкільне відділення: спортивно-ігрові  споруди на подвір’я, дитячий Джип, килими, навчальні меблі для вихованців, столи та стільці для вихователів, матраци, подушки, білизну на суму 90 000 грн.

За рахунок батьківських коштів придбано:

- лінолеум 56 м2  на суму 7 800 грн.,

- замінено 5 вікон на суму 11 800 грн.,

- двері на суму 14 650 грн.,

- меблі в класні кімнати початкової школи, кабінет біології, замінено кришки парт, робочі столи та стільці для вчителів на суму  22 900 грн.,

- телевізор на суму 7 748 грн.,

- перекрито м’яку покрівлю на суму 12 000 грн.,

- замінено опалювальну систему на 4 220 грн.,

- встановлено водонагрівальний бак  на харчоблоці на суму 2 100 грн.,

Зроблено капітальні ремонти в 4 класних кімнатах початкової школи, кабінетах фізики, педагога-організатора, бухгалтерії, замінено гардини в вестибюлі, їдальні, коридорах.

Зроблені поточні ремонти в усіх навчальних кабінетах та класних кімнатах, коридорах, їдальні, рекреаціях.

Придбано інформаційні та навчальні стенди в вестибюль, кабінети математики, хімії, біології, української мови, сучасні навчальні дошки та інформаційну  дошку.

Адміністрація та весь колектив закладу висловлює щиру вдячність депутату міської ради VII скликання Демішевій Олені Вікторівні, місцевій владі, департаменту  з гуманітарних питань міської ради, батькам школярів за участь у підготовці школи до нового 2017-2018 навчального року.

Дякуємо за величезну підтримку і добрі справи для рідної школи, за стабільність партнерських відносин, плідну співпрацю та розуміння проблем освітян!